kandydatów

Etat Pracownik do robót wykończeniowych

Firma: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ERA miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5405159, z dnia 2021-08-18

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ERA

 Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji dołącz do nas. Aktualnie poszukujemy

Pracownik do robót wykończeniowych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie wykonywanie prac ogólnobudowlanych, między innymi:

  • nakładanie tynków cementowo-wapiennych, gipsowych ręcznie i maszynowo,
  • montowanie płyt gipsowo-kartonowych,
  • szpachlowanie, malowanie,
  • montaż sufitów podwieszanych,
  • układanie glazury na ścianach, filarach, cokołach, podłogach, spoinowanie szczelin.

Wymagania

  • dokładności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • umiejętności pracy samodzielnej jak i w zespole,
  • mile widziana znajomość branży budowlanej,
  • mile widziani pracownicy do przyuczenia jak i z doświadczeniem.

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie budowlanej,
  • realizację ciekawych i zaawansowanych technicznie kontraktów,
  • długotrwałe, stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • stałe i terminowe wynagrodzenie,
  • ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • ubezpieczenie grupowe.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-08-2021
Wyświetleń: 191