kandydatów

Etat Murarz - Tynkarz

Firma: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ERA S.A. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5405156, z dnia 2021-08-18

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ERA S.A.

Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji dołącz do nas. Aktualnie poszukujemy pracowników w zawodzie

Murarz - Tynkarz

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie wykonywanie prac ogólnobudowlanych, między innymi:

  • wykonywanie ścian, kominów z cegieł, pustaków ceramicznych, silki, cegły klinkierowej,
  • nakładanie tynków cementowo-wapiennych, gipsowych ręcznie i maszynowo,
  • murowanie, tynkowanie schodów, filarów, stropów,
  • sporządzanie zaprawy murarsko-tynkowej.

Wymagania

  • znajomości branży budowlanej,
  • dokładności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • umiejętności pracy samodzielnej jak i w zespole,
  • mile widziani pracownicy do przyuczenia jak i z doświadczeniem.

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie budowlanej,
  • realizację ciekawych i zaawansowanych technicznie kontraktów,
  • długotrwałe, stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • stałe i terminowe wynagrodzenie,
  • ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • ubezpieczenie grupowe.