kandydatów

Etat Specjalista - administrator systemu

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Dział Dostępności i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista - administrator systemu
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SAS/DDO/08/2021
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty – administratora systemu będzie odpowiedzialna za realizację zadania w projekcie pt. „Politechnika Nowych Szans" polegającego na tworzeniu zespołu aplikacji narzędziowych zwiększających poziom dostępności usług PWr dla osób z ograniczeniami.

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie środowiska serwerowego w ramach projektu,
  • dbanie o wydajność połączeń sieciowych,
  • konfiguracja środowiska serwerowego,
  • integracja usług,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne),
  • minimum dwa lata doświadczenia w administrowaniu systemami informatycznymi,
  • bardzo dobra znajomość systemów klasy Linux,
  • znajomość środowiska Docker,
  • znajomość zagadnień związanych z integracją systemów,
  • znajomość procesu CI,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • sumienność, pomysłowość, inicjatywa,
  • mile widziana znajomość usługi ActiveDirectory,
  • mile widziane doświadczenie z usługami SSO oraz z CI GitLab.
Oferujemy:
  •  zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony – do projektu,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (13-tka, wczasy pod gruszą).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).