kandydatów

Etat Specjalista ds. utrzymania ruchu

Firma: FAM Sp z o.o. miejsce pracy: Wrocław

FAM Sp. z o. o. specjalizująca się w branży cynkowniczej, zatrudni osoby na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Wrocław
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie wraz z systemem premii kwartalnych
  • dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • pakiet socjalny
  • szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Obowiązki:
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych
  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych
  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu
  • nadzorowanie parku maszynowego w zakładzie pracy
  • odpowiedzialność za prace związane z instalacją, utrzymaniem ruchu, okresowe przeglądy oraz serwis maszyn.
  • kontrola eksploatacji maszyn i urządzeń
  • badanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych
  • nadzorowanie dokumentacji maszyn, sprzętu i infrastruktury zakładu
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi oraz udział w odbiorach UDT
  • nadzór nad magazynem części zamiennych, zamawianie części zamiennych i materiałów
  • organizacja i nadzór pracy podległych pracowników, kontrola wykonania powierzonych zadań
  • kontrola i raportowanie zużycia mediów (prąd, woda, gaz, paliwa)
  • realizacja gospodarki odpadami produkcyjnymi
  • wybór dostawców i dokonywanie zakupów materiałów i narzędzi
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne, znajomość branży stalowej, budowlanej i procesów produkcyjnych
  • minimum 3 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • posiadanie aktualnych uprawnień eksploatacyjnych i dozorowych SEP do 1kV
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz podejmowania trafnych decyzji w ramach powierzonych obowiązków,
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • sprawność w posługiwaniu się pakietem Office (a w szczególności Excel),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • wysoka kultura osobista
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAM Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Burakowskiej 5/7, 01-066 Warszawa zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji.