kandydatów

Etat Konstruktor

Firma: DCSA engineering miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5349887, z dnia 2021-08-09

DCSA engineering

Nasze biuro inżynierskie we Wrocławiu zajmuje się projektowaniem konstrukcji stalowych i żelbetowych przy wykorzystaniu oprogramowaniem 2D oraz 3D. Dołączając do naszego zespołu będzie można uczestniczyć w nowoczesnym projektowaniu budowlanym dla klientów z kraju oraz zagranicy z branży komercyjnej, chemicznej czy energetycznej.

Konstruktor

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • sporządzanie kompletnych dokumentacji projektowych konstrukcji stalowych lub żelbetowych;
  • wykonywanie rysunków technicznych (warsztatowych i montażowych) z wykorzystaniem środowiska komputerowego 2D oraz 3D;
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z poprawnym wykonaniem oraz montażem konstrukcji budowlanych;
  • prowadzenie uzgodnień z projektantami branżowymi oraz Inwestorami.

Wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku Budownictwo;
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe przy projektowaniu konstrukcji stalowych lub żelbetowych;
  • znajomość obsługi programów typu CAD takich jak np.: AutoCad, Bocad, SofiCad, Allplan, MicroStation, PDMS, itp.;
  • umiejętność opracowywania dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami;
  • zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna, myślenie praktyczne i orientacja na rozwiązywanie problemów;
  • komunikatywność oraz umiejętność tak samodzielnej pracy na stanowisku jak i w zespole;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca konwersację techniczną będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • pracę przy wsparciu doświadczonych inżynierów z branży;
  • udział w ambitnych projektach na rynku polskim oraz Unii Europejskiej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-08-2021
Wyświetleń: 262