kandydatów

Etat Księgowa Wspólnot Mieszkaniowych

Firma: Kompleksowa Obsługa Osiedla Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Kompleksowa Obsługa Osiedla sp. z o.o. działa na rynku od kwietnia 2000 roku. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy od wielu lat pracują w branży zarządzania nieruchomościami. Czterech naszych pracowników posiada licencję zawodowego zarządcy nieruchomości. Zarządzamy lub Administrujemy ponad 300 budynkami, zarówno Wspólnotami Mieszkaniowymi jak i Spółdzielniami Mieszkaniowymi. Więcej informacji można znaleźć na Naszej stronie www.koo.com.pl .

Księgowa Wspólnot Mieszkaniowych
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe prowadzenie księgowości Wspólnot Mieszkaniowych,
  • Ewidencja dokumentów księgowych (min. faktury zakupu oraz wyciągi bankowe),
  • Bieżąca obsługa klientów w zakresie księgowości (telefony, e-maile, pisma, spotkania),
  • Rozliczanie mediów, remontów,
  • Przygotowywanie rocznych rozliczeń,
  • Prowadzenie rocznych zebrań sprawozdawczych,
  • Prowadzenie rozliczeń z Urzędami Skarbowymi (Vat, CIT), Urzędami Miasta (śmieci),
  • Przygotowywanie przelewów w systemie bankowości elektronicznej,
  • Kontrola i prowadzenie windykacji należności.
Wymagania :
  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości wspólnot mieszkaniowych na samodzielnym stanowisku – minimum 2 lata,
  • Znajomość programu DOM5 firmy SACER będzie dodatkowym atutem,
  • Przepisów dotyczących prowadzenia księgowości wspólnot mieszkaniowych,
  • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • Znajomość zasad rozliczania mediów,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność obsługi klienta.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w branży (doceniamy doświadczenie),
  • Pracę od zaraz.