kandydatów

Etat Dyrektor Techniczny

Firma: Nasz Prąd miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5302100, z dnia 2021-08-02

Dyrektor Techniczny

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Opracowywanie, weryfikacja oraz Nadzór nad dokumentacją
  • Odpowiedzialność za terminową i jakościową realizację projektów
  • Kierowanie pracownikami działu technicznego; zarządzanie ekipami monterskimi
  • Opracowywanie projektów dla Instalacji PV
  • Koordynowanie realizacji określonych celów, budżetów, terminów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Duże doświadczenie i wiedza praktyczna w zakresie instalacji fotowoltaicznych
  • Skrupulatność,
  • Wielozadaniowość
  • Dobra organizacja pracy i zorientowanie na cel,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - minimum 3 lata

Oferujemy

  • Pracę w prestiżowej firmie - jednej z nielicznych spółek akcyjnych zajmującej się fotowoltaiką
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Duże możliwości rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie