kandydatów

Etat Specjalista / Samodzielny Referent

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Dział Sprawozdawczości i Wsparcia Planowania Strategicznego Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Specjalista / Samodzielny Referent
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SSR/DSP/07/2021
Zakres obowiązków:
  • analiza danych i opracowywanie raportów na potrzeby władz Uczelni oraz jednostek i komórek organizacyjnych,
  • zadania związane z koordynacją działań jednostek i komórek organizacyjnych w zakresie prawidłowego, rzetelnego i terminowego wprowadzania danych w systemie POL-on,
  • zadania związane z koordynacją działań w zakresie migracji danych do systemu POL-on, wynikających
    z obowiązków migracyjnych i sprawozdawczych,
  • inicjowanie rozwiązań optymalizujących procesy przekazywania danych do systemu POL-on – wypracowywanie nowych rozwiązań,
  • bieżąca weryfikacja i analiza wymogów systemu POL-on w odniesieniu do wymogów ustawowych,
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentów wewnętrznych,
  • zadania związane ze wsparciem procesu realizacji strategii.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność analizy źródeł danych oraz klasyfikowania danych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel, Word, Power Point,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność czytania i interpretowania aktów prawnych, ustaw i rozporządzeń,
  • umiejętność redagowania pism,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na Uczelni,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej i prestiżowej Uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,
  • pakiet świadczeń dodatkowych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).