kandydatów

Etat Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Firma: Sunfarming Polska Sp. z o. o. miejsce pracy: Wrocław

Grupa SUNfarming, z główną siedzibą w Niemczech, specjalizuje się w realizacji projektów solarnych "pod klucz" dla inwestorów kapitałowych oraz gmin, jak i komercyjnych oraz indywidualnych odbiorców instalacji słonecznych. Firma dysponuje doświadczonym zespołem handlowców, inżynierów i elektrotechników, którym w ostatnich latach udało się z powodzeniem zrealizować na całym świecie, projekty solarne o mocy 550 MW, z czego 130 MW jako inwestycja własna naszej grupy kapitałowej. Firma odpowiada także za serwis i konserwację farm słonecznych w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Turcji, o łącznej mocy przekraczającej 300 MW. Do naszej wrocławskiej siedziby SUNfarming Polska poszukujemy kandydata na stanowisko Księgowego / Księgowej.

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych
  • Rozliczanie podatków
  • Weryfikacja i terminowe przetwarzanie danych finansowych za pomocą różnych narzędzi i systemów
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Działania związane z identyfikowaniem usprawnień oraz standaryzacją procesów księgowych
  • Przygotowywanie dokumentów, analiz ekonomicznych oraz raportów
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Księgowej/Księgowego
  • Wiedza z zakresu polskiego prawa podatkowego
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub księgowe
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz o rozliczeniach podatkowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata
  • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za realizowane zadania
  • Znajomość programów księgowych na Comarch Optima mile widziane
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, rzetelność, systematyczność i terminowość
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Pracę w międzynarodowej Firmie
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kurs języka niemieckiego)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Atrakcyjna lokalizacja firmy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-07-2021
Wyświetleń: 240