kandydatów

Etat Magazynier w Dziale Technicznym

Firma: GST Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Magazynier w Dziale Technicznym
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie sprzętu do wydań.
  • Uzupełnianie bazy danych.
  • Tworzenie i rozliczanie dokumentów magazynowych (WZ, PZ, MM).
  • Rozliczanie instalatorów i serwisantów.
  • Przygotowywanie wysyłek towarów, współpraca z firmami kurierskimi.
  • Tworzenie zamówień wewnętrznych.
  • Udział w procesach utylizacji i inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie.
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office.
  • Uczciwość, sumienność i dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność).
  • Dobra organizacja pracy.
  • Mile widziane zaświadczenie o niekaralności.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, pewne wynagrodzenie co miesiąc.
  • Jednozmianowy system pracy.
  • Po okresie próbnym - umowę o pracę.