kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu miejsce pracy: Trzebnica

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Trzebnica
Ogłoszenie o naborze Nr 82133

Warunki pracy

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie

  • Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej

  • Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym

  • Stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe

  • Budynek biurowy 2 piętrowy z użytkowym poddaszem

  • Ograniczona ilość miejsc parkingowych przy budynku

  • Na parkingu przy budynku, znajdują się miejsca dla osób niepełnosprawnych

  • Wejście do budynku od strony ul. Milickiej przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych

  • Tylko na parterze jest toaleta dla osób niepełnosprawnych

  • Dźwig osobowy nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych

  • Zaplecze socjalne

Zakres zadań

  • Prowadzi ewidencję podatników i płatników w celu odzwierciedlenia stanu faktycznego w systemach informatycznych
  • Prowadzi analizę ryzyka podmiotów rejestrujących się w celu ograniczenia jego wystąpienia
  • Prowadzi postępowania w sprawach odmowy, uchylenia lub unieważnienia NIP w celu zapewnienia aktualnej bazy danych podatników i płatników
  • Obsługuje zgłoszenia identyfikacyjne VAT i VAT-UE celem zarejestrowania/wyrejestrowania podmiotu
  • Weryfikuje dane celem stworzenia rzetelnej i aktualnej bazy danych identyfikacyjnych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego powyżej 0,5 roku w pracy biurowej
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe