kandydatów

Etat Asystent ds. HR

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. HR
Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: AHR/049/TLU

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji z dużymi możliwościami rozwoju
  • Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie miesięczne: 4000-4500 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR
  • Pakiet socjalny (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Zainteresowanie branżą HR
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat od sierpnia
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Zadania:

  • Tworzenie teczek osobowych oraz profili nowych pracowników w systemach
  • Obsługa administracyjna pracowników firmy
  • Wsparcie w przygotowywaniu umów, aneksów oraz pozostałych dokumentów kadrowych
  • Uzupełnianie i przetwarzanie danych w systemach
  • Weryfikacja kompletności dokumentów

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Młodszy Specjalista ds. analizy kontraktów z j. angielskim w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław 24-07-2022
Etat Operator maszyn CNC w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław 24-07-2022
Etat Operator maszyn CNC w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Kąty Wrocławskie 22-07-2022
Etat Operator maszyn w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bielany Wrocławskie 22-07-2022
Etat Operator maszyn pakujących w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Siechnice 21-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-07-2021
Wyświetleń: 182