kandydatów

Etat Project Manager

Firma: Biuro Inżynierskie CONVERT miejsce pracy: Wrocław

Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn Spółka Jawna

poszukuje kandydata na stanowisko:

Project Manager
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad robotami z zakresu instalacji elektrycznych
  • Organizowanie, nadzorowanie i kontrolowanie jakości oraz terminowości wykonywania prac pracowników własnych oraz firm podwykonawczych
  • Bieżąca analiza projektów i weryfikacja dokumentacji pod kątem wykonawstwa instalacji
  • Optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • Analiza zamówień materiałowych
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
Od kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe – elektryczne
  • Znajomość języka angielskiego, poziom min. B2
  • Dyspozycyjność, praca w delegacji (Goleniów)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa budowlanego oraz praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność delegowania zadań
  • Prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • Interesującą pracę
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera i wyjścia integracyjne
  • Możliwość posiadania karty Multisport
  • Możliwość odbycia szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy