kandydatów

Etat Śruciarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Śruciarz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4745
OBOWIĄZKI:
Operator urządzeń do przygotowania powierzchni do nakładania powłok zajmuje się obsługą operatorską i monitorowaniem sprzętu do oczyszczania i obróbki wykańczającej powierzchni. Oczyszczenie i przygotowanie powierzchnie detali metodą obróbki mechanicznej lub chemicznej.Praca na czas określony na 3 lataGodziny pracy 6:00 - 14:00Kontakt z pracodawcą: 880380858
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 rok

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu