kandydatów

Etat Sales Specialist

Firma: Grupa Progres miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Sales Specialist
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Nr ref.: KC/BIE/SALES

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy;
  • Identyfikacja potrzeb klienta;
  • Pozyskiwanie klientów na rynkach zagranicznych;
  • Prowadzenie działań sprzedażowych zgodnie z  założonym planom sprzedażowym;
  • Przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych;
  • Kontrolowanie i analizowanie rynku w danym kraju.

Wymagamy:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość jednego z języków skandynawskich lub bałkańskich będzie mile widziana;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Doświadczenie w pracy zdalnej z klientem zagranicznym;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów.

Korzyści z pracy w Firmie:

  • Szkolenia, rozwój zawodowy i możliwości awansu;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, poznania nowych kultur i pracy w dynamicznym środowisku;
  • Pakiet świadczeń (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie);
  • Praca od poniedziałku do piątku;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B.