kandydatów

Etat Pracownik produkcji - Operator lasera CNC

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Stanowice

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji - Operator lasera CNC
Miejsce pracy: Stanowice
Nr ref.: PPL/STA/0721
Obowiązki:
  • przygotowanie maszyn do pracy,
  • programowanie maszyn oraz cięcie detali zgodnie z dokumentacją technologiczną (środowisko pracy Trumpf),
  • dbałość o poprawny stan maszyn oraz zgłaszanie usterek,
  • kontrola wykonywanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych,
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy,
  • wykonywanie poleceń przełożonego.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe,
  • doświadczenie na stanowisku operatora lasera,
  • umiejętność doboru parametrów i ustawień maszyn,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • punktualność,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - mile widziane,
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic IIS - mile widziane,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport),
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.