kandydatów

Etat Kierowca Międzynarodowy C+E

Firma: CSE TRANSPORT POLAND Sp. z o.o. miejsce pracy: Wroclaw

CSE Cargo Service Europe

Cargo Service Europe to innowacyjny gracz w dziedzinie transportu i logistyki. Specjalizujemy się w transporcie drogowym „całopojazdowym” na terenie całej Europy. Dzięki ponad 100 pojazdom przegubowym (150m3 LZV, 120m3 objętości i 90m3 megatrailer) jesteśmy kluczowym graczem w segmencie dużych ilości w krajach Beneluksu.

W związku z rozwojem i poszerzeniem floty poszukujemy kierowców na trasy międzynarodowe NL/DE/BE/FR.

Kierowca Międzynarodowy C+E
Miejsce pracy: Wroclaw
Opis stanowiska:
  • załadunki/rozładunki
  • prowadzenie pojazdu
  • prowadzenie dokumentacji przewozowej
Wymagania:
  • karta do tachografu cyfrowego
  • prawo jazdy CE kod 95
  • podstawy języka angielskiego lub niemieckiego
  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania
Oferujemy:
  • zatrudnienie w systemie 2/1 (2 tygodnie w trasie / 1 tydzień w domu)
    Stałe wynagrodzenie 7000zł netto/miesięcznie podczas 3-miesięcznego okresu próbnego, po okresie próbnym: 7500zł netto/ miesięcznie (stałe wynagrodzenie )
  • za pracę w weekendy - dodatkowo płatne 40zł/h
  • transport do/z bazy firmy w Holandii (busami firmowymi)
  • tygodniowe szkolenie wprowadzające
  • terminowe wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zapewnienie dobrej atmosfery opartej na wzajemnym szacunku
  • dodatkowe informacje pod numerem 539 949 833