kandydatów

Etat Samodzielny referent

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Samodzielny referent
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: ASD/W3/07/2021
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację dydaktyki na Wydziale.

Zakres obowiązków:
  • zawieranie umów cywilnoprawnych o świadczenie usług edukacyjnych,
  • bieżąca obsługa zawieranych umów zgodnie z wymogami Ustawy prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz zarządzeń wewnętrznych dotyczących zasad zlecania zajęć dydaktycznych oraz zawierania umów cywilnoprawnych,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z ewidencją czasu pracy, wykazu rachunków do umów cywilnoprawnych do wypłaty wynagrodzenia oraz dokumentacji związanej z odbiorem zlecenia,
  • obsługa systemu TETA w zakresie kompetencji pracowników zatrudnianych do prowadzenia zajęć w ramach umów cywilnoprawnych,
  • rejestracja umów wydziałowych w ogólnouczelnianym systemie Elektronicznego Monitoringu Umów,
  • przygotowywanie harmonogramów sesji egzaminacyjnych dla studentów stacjonarnych I i II stopnia,
  • wprowadzanie do systemu Edukacja.CL danych do obsługi procesu dydaktycznego, współpraca przy zapisach na kursy,
  • rezerwacja sal wydziałowych i zarządzanie ich dostępnością.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze administracji,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność i sumienność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).