kandydatów

Etat Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Firma: Biuro Rachunkowe Correct Consulting miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5227304, z dnia 2021-07-22

Biuro Rachunkowe Correct Consulting

Jesteśmy profesjonalnym wrocławskim biurem rachunkowym, z ponad 10 letnim doświadczeniem.Oferujemy współpracę małym i średnim firmom oraz osobom fizycznym. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie obsługi pełnej księgowości klientów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. PIT, VAT, CIT
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań finansowych
  • stały kontakt z klientem

Wymagania

  • znajomość pełnej księgowości (księgi rachunkowe)
  • doświadczenie w pracy w księgowości
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • umiejętności analityczne, dokładność i terminowość
  • samodzielność i zaangażowanie
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • mile widziana znajomość programu INSERT

Oferujemy

  • dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczne godziny pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-07-2021
Wyświetleń: 228