kandydatów

Etat Technik Utrzymania Ruchu (elektro/mechanik)

Firma: TERMAT Sp. z o.o. miejsce pracy: Środa Śląska

Termat Sp. z o. o. jest liderem na rynku produkcji i sprzedaży stropów typu Teriva i Filigran oraz prefabrykatów żelbetowych.

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu (elektro/mechanik)
Miejsce pracy: Środa Śląska
Opis stanowiska:

Utrzymuje w ruchu ciągłym maszyny i instalacje w halach produkcyjnych; zapewnia pełną sprawność techniczną urządzeń technologicznych; monitoruje poprawność ich działania i reaguje na awarie; podejmuje niezbędne naprawy i usuwa usterki; zapewnia płynność dostarczania mediów niezbędnych do funkcjonowania linii produkcyjnych; tworzy i aktualizuje dokumentację technologiczno-ruchową; na bieżąco raportuje postępy wykonywanych prac.

Zadania zawodowe:
  • diagnozowanie sprawności technicznej urządzeń technologicznych ( mile widziane m.in. stosowanie wibrodiagnostyki, termografii, pomiarów wartości elektrycznych, mierników oraz systemów diagnostyki i monitorowania poprawności działania urządzeń i maszyn);
  • przeprowadzanie kontroli gotowości do pracy maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych we wszystkich fazach produkcji;
  • natychmiastowe reagowanie na awarie maszyn i urządzeń oraz zautomatyzowanych linii produkcyjnych;
  • dbałość o minimalizację nieplanowanych przestojów oraz optymalne wykorzystanie maszyn;
  • zlecanie wykonywania planowych przeglądów i remontów maszyn i urządzeń oraz zautomatyzowanych linii produkcyjnych;
  • sporządzanie, opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologiczno-ruchowej;
  • przekazywanie raportów dotyczących postępów wykonywanych prac;
  • dobieranie, instalowanie i sprawdzanie środków ochrony przeciwporażeniowej;
  • przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
  • obsługiwanie systemów komputerowego zarządzania utrzymaniem ruchu linii produkcyjnych;
  • udział w komisjach odbioru technicznego maszyn i urządzeń oraz zautomatyzowanych linii produkcyjnych;
  • wykonywanie rozliczeń kosztów naprawy maszyn, określanie norm czasowych napraw;
Wymagania zawodowe:
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych mechanicznych
  • mile widziana znajomość działania suwnic
  • znajomość działania układów hydraulicznych, elektrozaworów, systemów automatyki (sterowniki Siemens, sensory optyczne, indukcyjne, tensometry) serwonapędów, silników
  • uprawnienia SEP do 1 kV E1 (eksploatacja, obsługa, konserwacja, remonty)
  • mile widziane uprawnienia SEP E2 (eksploatacja, obsługa, konserwacja, remonty)
  • mile widziane uprawnienia na UTB
  • mile widziane uprawnienia UDT czołówki.
  • mile widziane znajomość urządzeń elektrycznych budynkowych i około zakładowych
  • obsługa rozdzielni elektrycznych
  • mile widziana obsługa SONEL
  • mile widziana obsługa Termo-kamer
  • obsługa, pomiary, naprawy elektronarzędzi
  • znajomość doboru i działania aparatów elektrycznych
  • znajomość procedur bezpiecznej pracy
Poproszę o umieszczenie na CV następującej klauzuli.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje niezawierające wymaganej klauzuli nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacji.