kandydatów

Etat Konsultant ds. organizacyjnych

Firma: CADSOL Design Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5228291, z dnia 2021-07-23

Jesteśmy ogólnopolskim dostawcą rozwiązań i usług informatycznych dla przemysłu.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konsultant ds. organizacyjnych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie biura
  • Obsługa szkoleń stacjonarnych
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Negocjacje i koordynowanie współpracy z podwykonawcami
  • Zamawianie materiałów biurowych, gospodarczych i spożywczych
  • Przygotowywanie i obsługa przesyłek
  • Wsparcie dla działu handlowego i marketingu

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Kartę Multisport
  • Pracę w młodym zespole w centrum miasta

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-07-2021
Wyświetleń: 232