kandydatów

Etat Specjalista ds finansowych

Firma: Mark2 Corporation miejsce pracy: Wrocław

Mark2 Corporation FM Poland posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu we Wrocławiu kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds finansowych
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • zbieranie danych i informacji finansowych, w celu sprawdzenia, czy zostały one poprawnie wprowadzone do systemu,
  • przygotowywanie i przeglądanie należności, uzgodnienia sald
  • pomoc w przygotowaniu wymagań audytowych, wsparcie w przygotowaniu raportów statystycznych
  • zapewnienie terminowej realizacji przydzielonych zadań księgowych zgodnie z określonymi zasadami i procedurami
  • prowadzenie ewidencji rachunków, które są potrzebne do dokonywania kolejnych płatności
  • ścisła współpraca z klientami biznesowymi, działem sprzedaży, działem księgowości i działem administracyjnym w zakresie uzgadniania sald klientów i rozwiązywania rozbieżności
  • współpraca z firmą księgową w zakresie administracyjno-księgowym
  • inne działania administracyjne.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe (preferowanane kierunki: finanse I rachunkowość, księgowość itp.)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość SAGE ERP mile widziana
Oferujemy:
  • Praca w pełnym wymiarze od poniedziałku do piątku (8:00- 16:00)
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach firmy
Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”