kandydatów

Etat Operator linii do malowania

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Operator linii do malowania
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/4639
OBOWIĄZKI:
Przygototwanie powierzchni elementów do lakierowania; lakierowanie pompą niskociśnieniową elementów żeliwnych;Obsługa i nadzór linii do malowania ;wziualna samokontrola jakości; pomiar grubości na mokro i sucho ;malowanie natryskowe wodne manualne. Miejsce pracy: ul. Popieuszki 17 , 55-080 Kąty Wrocławskie Forma umowy: Umowa o pracę na okres próbny od 20.07.2021 ( zatrudnienie od zaraz) Praca na 3 zmiany Oferta w ramach pracy tymczasowejKontakt z pracodawcą: 693*-145-700Oferta w sali: B,D , F,G ,H
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy półroczny jako lakiernik przemysłowy umiejętność malowania natryskowego.

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu