kandydatów

Etat Pracownik Produkcji

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Pracownik Produkcji
Wrocław

Szukasz pracy, która daje satysfakcję finansową? Zależy Ci na podjęciu szybkiego zatrudnienia? Dołącz do grona zadowolonych pracowników firmy 3M we Wrocławiu. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Wyślij sms o treści PRACA na nr 501331302 a my oddzwonimy do Ciebie.

Zapewniamy bezpieczny proces rekrutacji i wsparcie na każdym etapie.

oferujemy
  • wynagrodzenie w wysokości od 24,00 zł do 25,30 zł brutto za godzinę
  • dodatki za pracę w weekend - 150 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków oraz darmowe ciepłe napoje bez ograniczeń
  • Program Poleć do Randstad- 500 zł za poleconą osobę spełniającą warunki
  • bezpłatny transport z Wrocławia, Kiełczowa, Oleśnicy oraz z Jenkowic
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • benefity m.in. Medicover oraz Medicover Sport
  • dodatkowe ubezpieczenie- PZU lub Compensa
zadania
  • obsługa linii produkcyjnych: ustawianie parametrów maszyn, odbiór wyrobu gotowego
  • montaż elementów i pakowanie produktów
oczekujemy
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Pozostałe oferty pracy w firmie Randstad Polska Sp. z o.o.
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-07-2021
Wyświetleń: 165