kandydatów

Etat Pracownik Działu Transportu

Firma: P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A. miejsce pracy: Wrocław

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.
Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski

Poszukujemy do Centrali firmy we Wrocławiu pracownika na stanowisko:

Pracownik Działu Transportu
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PM/W
Zadania:
  • organizacja transportu samochodowego na terenie kraju
  • zawieranie umów z przewoźnikami
  • kontrola stanu przesyłek
  • wprowadzanie danych do systemu
  • inne prace biurowe
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe: logistyka
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • wysoka motywacja do pracy
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie miesięczne od 3500 brutto
  • rozwój zawodowy poprzez profesjonalne szkolenia
  • pakiet socjalny, m.in. karty benefit, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników , bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci