kandydatów

Etat Marketing Manager

Firma: Hotel Advisory Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5184588, z dnia 2021-07-20

Hotel Advisory Services Sp. z o.o.

Hotel Advisory Services poszukuje kandydatów na stanowisk

Marketing Manager

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • aktywny udział w budowaniu i wdrażaniu strategi marketingowej hotelu,
  • budowanie i wdrożenie planu marketingowego (planowanie kalendarza aktywności, produkcja materiałów marketingowych, reklama, mailing i zarządzanie bazą danych),
  • tworzenie i zarządzanie budżetem podległego działu,
  • zarządzenie serwisem internetowym hotelu,
  • prowadzenie projektów wdrażania nowych stron internetowych,
  • kreowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku,
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi,
  • analiza rynku i działań konkurencji,
  • analiza efektywności działań marketingowych,
  • raportowanie wyników.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: marketing/komunikacja),
  • minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość specyfiki branży hotelarskiej,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów i kampanii marketingowych,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • kreatywność, komunikatywność, otwartość,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt),
  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kwalifikacji,
  • pracę w interdyscyplinarym zespole,
  • możliwość opracowywania i wdrażania własnych pomysłów,
  • wyzwania i możliwość samorealizacji.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-07-2021
Wyświetleń: 205