kandydatów

Etat Java Developer

Firma: Citycom miejsce pracy: Wrocław

Citycom - zajmujemy się outsourcingiem IT. Działamy w różnych obszarach rynku od produkcji po bankowość, działamy wszędzie tam gdzie powstaje potrzeba zatrudnienia specjalistów.

Aktualnie do zespołu dla naszego Klienta, poszukujemy:

Java Developer
Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: Java (praca zdalna)
Zakres obowiązków
  • Tworzenie oprogramowania
  • Wdrażanie i rozwijanie nowych technologii
  • Aktywna praca i uczestniczenie w całościowych procesach wytwarzania oprogramowania
 Oczekiwania:
  • 2 letnie komercyjne doświadczenie w programowaniu w Java
  • Znajomości języka SQL
  • Znajomość Spring, Hibernate
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript, Angular
  • Umiejętności szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Kwalifikacje będące dodatkowym atutem / mile widziane:
  • Znajomość AWS
  • Znajomość Apache Spark, Cassandra, Kafka
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie
  • Pracy zdalna
  • Udział w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia