kandydatów

Etat Specjalista ds. promocji i marketingu

Firma: Soczewki24.pl miejsce pracy: Wrocław

Sieć salonów w branży usług medycznych, oferująca swoim klientom szeroki zakres usług i produktów, mająca w swoim portfolio produkty najbardziej renomowanych producentów, wysokiej jakości, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. promocji i marketingu
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za spójny, atrakcyjny i aktualny wizerunek marketingowy firmy;
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu promocji i kampanii marketingowych;
  • współtworzenie strategii komunikacji sprzedażowej w mediach społecznościowych;
  • obsługa profili social media;
  • tworzenie i wdrażanie wielokanałowych kampanii internetowych i działań promocyjnych marki oraz produktów;
  • udział w tworzeniu, rozwoju i optymalizacji sklepu internetowego;
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów;
  • monitoring i analiza efektów prowadzonych działań;
  • tworzenie narzędzi oraz materiałów marketingowych i sprzedażowych;
  • monitoring rynku pod kątem potrzeb klientów i aktywności konkurencji.
Wymagania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość zasad merchandisingu;
  • praktyczna znajomość programów graficznych (np. Adobe Photoshop);
  • znajomość pakietu Office, w szczególności Excel;
  • umiejętności analizy danych;
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne;
  • praktyczna wiedza z zakresu marketingu internetowego;
  • podstawowa znajomość html oraz CSS;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o prace;
  • zatrudnienie w stabilnej firmie z ponad 10 letnim doświadczeniem;
  • swobodę w realizacji projektów;
  • możliwość realizowania ciekawych projektów;
  • pracę w niewielkim zespole.