kandydatów

Etat DevOps Automation Engineer

Firma: Power Media miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

DevOps Automation Engineer
Miejsce pracy: Wrocław Nr ref.: DEVAE/POL/ND

Dla naszego klienta – firmy działającej na europejskim i amerykańskim rynku w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy osoby na stanowisko  DevOps Automation Engineer.

Czym będziesz się zajmować?

  • Automatyzacją codziennych zadań i wdrożeń
  • Projektowaniem przyszłego serwera w chmurze i ustalaniem standardów dla niego
  • Prowadzeniem projektów w obszarze odpowiedzialności i uczestnictwem w projektach wielofunkcyjnych
  • Ciągłym doskonaleniem obecnych procesów i systemów w oparciu o nowe technologie
  • Tworzeniem, nadzorowaniem i testowaniem środków bezpieczeństwa (np. uwierzytelnianiem dostępu i odzyskiwaniem po awarii)
  • Tworzeniem i utrzymywaniem dokumentacji online dla środowiska serwerowego/ chmury

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Min. 3  letnie doświadczenie z systemem Linux (preferowany Centos) i chmurami publicznymi (GCP/AWS)
  • Doświadczenie z prywatnymi  środowiskami chmurowymi (preferowane OpenStack lub OpenNebula)
  • Umiejętność pisania skryptów w Bash i Perl/Python
  • Umiejętność w zakresie automatyzacji i CI/CD (preferowane Jenkins/ansible)
  • Dobrą znajomość TCP, IP i innych  protokołów sieciowych
  • Znajomość DNS, DHCP i innych usług sieciowych
  • Podstawowa znajomość MySQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanej komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Umiejętność kreowania innowacji, jesteś kreatywny, znajdujesz rozwiązania

Mile widziane:

  • Doświadczenie z narzędziami do monitorowania – Zabbix, ELK Stack, Prometheus
  • Znajomość Dockera (Swarm , Kubernetes)
  • Podstawowa znajomość Windows i PowerShell

Możesz liczyć na:

  • Ambitne stanowisko z dużą odpowiedzialnością i swobodą rozwoju zawodowego oraz możliwością zdobywania nowych umiejętności
  • Długofalową, bezpośrednią współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami
  • Elastyczny czas pracy zdalnej
  • Zespół pełnych pasji kolegów
  • Regularne imprezy firmowe i zespołowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pakiet medyczny Luxmed

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.