kandydatów

Etat Specjalista ds. handlu

Firma: Supon sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5166213, z dnia 2021-07-16

Supon sp. z o.o.

Supon sp. z o.o. firma handlowo usługowa z branży BHP i Ppoż z ponad 50 letnią tradycją. Dostarczamy artykuły BHP I PPOŻ do firm i instytucji ograniczając ryzyko wystąpienia wypadku podczas pracy. Uzupełnieniem naszej oferty BHP jest szeroki wybór środków do utrzymania czystości i profesjonalna chemia gospodarcza. Świadczymy również usługi związane z zabezpieczeniem przeciwpożarowy budynków, hal, magazynów. Dostarczamy podręczny sprzęt gaśniczy, montujemy i konsrewujemy systemy sygnalizacji pożaru, systemy oddymiania.

Specjalista ds. handlu

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa klient stacjonarny B2C BTB
  • obsługa zamówień  Shoper, Allegro
  • wystawienie listów przewozowych do zamówień
  • wystawianie faktur/paragonów, korekt CDN XL
  • obsługa stanów magazynowych, dokumentów magazynowych RW/PW, WZ
  • przyjęcie dostaw i wprowadzenie towaru na stan

Wymagania

  • doświadczenie w handlu tradycyjnym, znajomość branży BHP i utrzymania czystości oraz sprzęt przeciwpożarowy będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość podstaw obsługi online klienta (e-commerce)
  • zaangażowanie w pracę, kreatywność, uczciwość
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • premie uzależnione od wyników indywidualnych i działu
  • szkolenia stacjonarne i online
  • zgrany zespół i dobrą atmosferę, możliwość rozwoju

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-07-2021
Wyświetleń: 255