kandydatów

Etat Account Manager

Firma: Ceneo.pl Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Account Manager

Ceneo jest drugą porównywarką cen na świecie, która od 16 lat towarzyszy milionom klientów kupującym on-line. W czasie zakupów inspirujemy ich, wskazujemy im najkorzystniejsze oferty i pomagamy w bezpiecznych zakupach w sklepach internetowych. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości.

Brzmi interesująco?

A to nie wszystko! Bo ciągle się rozwijamy i chcemy dotrzeć z naszą ofertą do jak największej ilości dystrybutorów i producentów. Dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie !

Jeśli:
  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług w sektorze B2B
  • odznaczasz się samodzielnością w działaniu, przedsiębiorczością i lubisz pracować w oparciu o realizacje celów
  • posiadasz umiejętność budowania relacji z klientem i reagowania na jego potrzeby
A dodatkowo:
  • lubisz wyzwania i szukasz możliwości rozwoju w obszarze e-commerce
  • do swojej pracy przychodzisz z uśmiechem

To czekamy na Ciebie :)

Twój zakres obowiązków:
  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami – ( producentami i dystrybutorami) w obszarze e-commerce oraz marketingu internetowego
  • badanie potrzeb oraz dopasowywanie rozwiązań do potrzeb klientów
  • poszerzanie wiedzy z zakresu marketingu, e-commerce oraz umiejętności sprzedażowych
W zamian oferujemy:
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych – Ty decydujesz z czego skorzystasz
  • możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów
  • miejsca garażowe dla rowerzystów
  • udział w sekcjach sportowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.