Etat Product Manager / Analityk IT z doświadczeniem w księgowości

Firma: InsERT Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Do zespołu pracującego nad rozwojem produktów InsERT w obszarze księgowości poszukujemy doświadczonego specjalisty, który zajmie się kreatywnym rozwojem produktu, wyznaczaniem celów strategicznych, poszukiwaniem nisz rynkowych oraz identyfikacją potrzeb klienta i dążeniem do znajdywania najlepszych rozwiązań jako:

Product Manager / Analityk IT z doświadczeniem w księgowości
Miejsce pracy: Wrocław
Oczekiwania:
  • Doświadczenie księgowe (minimum 2 lata pracy jako samodzielny księgowy w firmie lub w biurze rachunkowym).
  • Ukończone studia wyższe (bardzo mile widziane kierunki rachunkowość, finanse i podobne).
  • Znajomość oprogramowania finansowo-księgowego i specyfiki branży.
  • Orientacja w istniejących na rynku rozwiązaniach programistycznych wspierających księgowość.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie w rozwój produktu, chęć do podejmowania wyzwań, chęć do samokształcenia i samorozwoju, asertywność.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Certyfikacja zawodu księgowego,
  • Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem projektów informatycznych, wytwarzaniem oprogramowania.
Zakres obowiązków:
  • Śledzenie przepisów i ocena ich wpływu na programy finansowo-księgowe.
  • Identyfikacja potrzeb użytkowników programów finansowo-księgowych.
  • Przekuwanie wymagań użytkowników w jak najlepsze rozwiązania software'owe.
  • Współpraca z developerami, testerami i projektantami UX.
  • Zarządzanie backlogiem produktu.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i materiałów szkoleniowych.
  • Śledzenie działań i produktów konkurencji.
  • Udział w konferencjach i spotkaniach, prowadzenie prezentacji produktu.
  • Kreatywny rozwój produktu, wyznaczanie celów operacyjnych, współuczestniczenie w wyznaczaniu celów strategicznych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B,
  • Ciągły rozwój z możliwością udziału w szkoleniach i konferencjach,
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej (do 2 dni pracy zdalnej w tygodniu),
  • Komfortowe warunki pracy w pokojach projektowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Imprezy i integracje firmowe,
  • Inicjatywy i zajęcia sportowe, kartę sportową,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • Darmowy parking oraz udogodnienia dla rowerzystów,
  • Pyszną kawę i różne rodzaje herbat.