kandydatów

Etat Samodzielny referent

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Dział Studencki Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Samodzielny referent
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SR/DS/07/2021
Zakres obowiązków:
  • współpraca z jednostkami/komórkami organizacyjnymi Uczelni w zakresie informacji i współorganizowania projektów i wydarzeń studenckich w Uczelni,
  • pomoc w formalno-prawnym przygotowaniu dokumentów rejestracyjnych uczelnianych organizacji studenckich,
  • prowadzenie spisu organizacji studenckich działających w Uczelni,
  • współpraca ze studentami oraz z jednostkami/komórkami organizacyjnymi Uczelni w zakresie informacji i współorganizowania projektów i wydarzeń studenckich,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie informacji i działań skierowanych do studentów,
  • promowanie wydarzeń kulturalnych, społecznych oraz sportowych skierowanych do studentów i doktorantów.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • znajomość systemów zarządzania treścią (CMS),
  • znajomość i umiejętność skutecznego korzystania z mediów społecznościowych,
  • umiejętność obsługi programów graficznych/tworzenia grafiki użytkowej,
  • bardzo dobra umiejętność tworzenia/redagowania tekstów,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji, współpracy w grupie,
  • umiejętność organizacji czasu pracy, kreatywność.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w strukturach prestiżowej Uczelni Wyższej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych i rozwoju osobistego,
  • miłą atmosferę pracy,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).