Etat Monter sieci wodociągowo-kanalizacyjnej - kierowca w Zakładzie Eksploatacji Sieci

Firma: MPWiK S.A. miejsce pracy: Wrocław

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia?

Lubisz poznawać nowych ludzi?

Monter sieci wodociągowo-kanalizacyjnej - kierowca w Zakładzie Eksploatacji Sieci
Miejsce pracy: Wrocław

(praca w systemie równoważnym, w godzinach 6-18)

Twój zakres obowiązków
  • Usuwanie awarii sieci kanalizacyjnej metodami bezwykopowymi,
  • Prowadzenie pojazdów zgodnie z kategorią prawa jazdy B i C.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B, C,
  • Zdolności manualne i zmysł techniczny,
  • Gotowość i predyspozycje do pracy w terenie,
  • Dyspozycyjność, uczciwość, samodzielność, a także umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie przy budowie i eksploatacji sieci kanalizacyjnych lub przy renowacjach bezwykopowych.
To oferujemy
  • Stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • Program emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • Bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in.  dopłaty do wypoczynku, karta Multisport,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Lokalizacja pracy w centrum miasta, parking dla pracowników
  • Wolne piątki.