kandydatów

Etat Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Firma: AKA-Projekt Kwass Andrzej miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5152953, z dnia 2021-07-15

AKA-Projekt Kwass Andrzej

AKA Projekt Kwass Andrzej działa od 1997r. Pracownia projektowa branży konstrukcyjno - budowlanej. Wykonywanie projektów budowlanych, przetargowych, wykonawczych  i warsztatowych głównie w zakresie budownictwa kubaturowego konstrukcji żelbetowych.

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Wykonywanie rysunków zestawczych, szalunkowych i zbrojeniowych elementów konstrukcji żelbetowych, opracowywanie rysunków do projektów budowlanych i przetargowych.

W dalszej perspektywie wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych.

Wymagania

Wykształcenie minimalne - absolwent technikum budowlanego lub student wydziału budownictwa.

Oferujemy

Stabilna praca, ciekawe projekty, poziom wynagrodzenia 4,0 tys.zł +VAT (funkcją ilości wydanych rysunków).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-07-2021
Wyświetleń: 202