kandydatów

Etat .NET Core Developer

Firma: Power Media miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

.NET Core Developer

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: .NET/WRO/ASZ

Nasz klient, włoski lider w tworzeniu szytych na miarę projektów transformacji cyfrowej poszukuje  .Net Developera. Projekty realizowane są na platformach zarządzanych w całości przez naszego klienta dla przedsiębiorstw, sektora publicznego i operatorów. Zespół naszego klienta jest rozproszony po całej Europie. Dołączając do zespołu, będziesz mieć możliwość współpracy z najzdolniejszymi i najbardziej utalentowanymi ludźmi pracujących z najnowocześniejszymi technologiami aby zapewnić czołowym firmą na świecie skalowanie, niezawodne rozwiązania na poziomie korporacyjnym.

Zakres obowiązków:

  • Praca nad produktem własnym klienta. Będziesz tworzyć rozwiązania dla dużych przedsiębiorst lub będziesz globalnie wdrażać inicjatywy
  • Będziesz tworzyć nowe aplikacje lub nowe fukcje dla istniejących aplikacji, a następnie je rozwijać
  • Będziesz ulepszać jakość aplikacji, naprawiająć błędy i zmieniając kod w razie potrzeby
  • Będziesz pracować w środowisku Agile i metodyce SCRUM

Technologie, narzędzia i metodologie w których będziesz korzystać

  • Visual Studio 2019
  • Architektury Azure IaaS i PaaS
  • Azure DevOps
  • Agile (Scrum / Kanban)
  • Bazy danych MS SQL Server
  • Magistrala usług
  • Aplikacje internetowe, usługi internetowe, usługi mikro
  • GitFlow

Wymagania:

  • Minimum 1,5 letnie doświadczenie w pracy z .NET Framework (4.6 and higher) and .NET Core (C#)
  • Bardzo dobra znajomość  React, Redux
  • Doświadczenie w pracy z ASP.NET WebAPI, ASP.NET MVC
  • Znajomość Entity Framework, LINQ, JavaScript/CSS, Typescript
  • Praktyczne doświadczenie z MS SQL Database programming
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie Azure
  • NoSQL databases
  • Znajomość języka włoskiego

Dodatkowo:

  • Pasja do tematu :) Masz wieloletnią, sprawdzoną pasję do pisania oprogramowania.
  • Kreatywność, ugruntowaną wiedzę i samodzielność rozwiązywania najtrudniejszych problemów. Umiejętność szybkiego uczenia się i zgłębianie tematu, aby go dobrze zrozumieć.
  • Energii ! Wytrwałości, pracowitości i działania, aż do momentu gdy praca zostanie wykonana
  • Dbania o szczegóły, sprawdzasz czy Twój kod dobrze działania

Klient oferuje:

  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość pracy zdalnej w trakcie trwania sytuacji związanej z pandemią
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta multisport
  • Świeże owoce/przekąski w biurze oraz przepyszna włoska kawa
  • Parking dla rowerów
  • Praca w środowisku międzynarodowym w szybko rozwijającej się firmie
Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs