kandydatów

Etat Magazynier / Kierowca

Firma: Artgeist sp. z o. o. miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy polską firmą e-commerce o globalnym zasięgu, która powstała w 2004 roku z pasji do upiększania wnętrz. Zmotywowani szybkim rozwojem, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu istotnych zmian w procesach zachodzących wewnątrz firmy. W związku z tym pracujemy nad aplikacją do kompleksowego zarządzania najważniejszymi działaniami wewnątrz organizacji.

Magazynier / Kierowca
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: MK/07/2021
Opis stanowiska:
  • Obsługa produkcji - przyjmowanie z produkcji produktów
  • Prowadzenie załadunku i rozładunku samochodów
  • Transport wewnętrzny towarów i półproduktów
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
Wymagania:
  • Praca na pełen etat w systemie 3 zmianowym w godz. I zmiana 6-14, II zmiana 14-22, III zmiana 22-6
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i wysokie zaangażowanie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Co dostaniesz w zamian:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe 3 074 brutto  + premia miesięczna od 500 do 1 400 brutto
  • Możliwość do przystąpienia do benefitów: karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Podjęcie pracy od zaraz
  • Miejsce pracy na ul. Stargardzka 2A, Wrocław