kandydatów

Etat Mobile app Developer Android iOS

Firma: Taylor Shipping Solutions miejsce pracy: Wrocław

Mobile app Developer Android iOS

Jako Taylor Shipping Solutions oferujemy szereg możliwości, jeśli chodzi o sam proces transportu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz frachtu lotniczego, morskiego czy lądowego, pośredników, kurierów czy magazynów, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy w stanie rozprowadzić każdy ładunek, niezależnie od jego wagi i gabarytów, biorąc pod uwagę, że oferujemy usługi zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Oprócz naszych rozwiązań transportowych oferujemy naszym klientom różnorodne usługi, począwszy od wsparcia operacyjnego, gdzie nasz zespół wysoko wykwalifikowanych agentów jest zawsze do Państwa dyspozycji aż po wsparcie sprzętowe oraz system zdolny do transportu dowolnego ładunku, jak i sprawne wsparcie rozliczeniowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze strona www.taylorshippingsolutions.com

Poszukujemy wykwalifikowanego mobile developera  z wcześniejszym doświadczeniem programistycznym do tworzenia i utrzymywania aplikacji mobilnych na Androida i iOS. Do obowiązków programisty mobilnego należy badanie trendów w zakresie UI i UX, aktualizowanie aktualnych aplikacji oraz współpraca ze współpracownikami na temat innowacyjnych pomysłów na nowe aplikacje.

Aby odnieść sukces jako programista mobilny, musisz połączyć swoją wiedzę na temat UI i UX z wglądem w najnowsze technologie w aplikacjach mobilnych

Obowiązki programisty mobilnego:

  • Twórz i utrzymuj aplikacje mobilne.
  • Bądź na bieżąco z najnowszą technologią aplikacji mobilnych.
  • Współpracuj z inżynierami komputerowymi, aby tworzyć nowe aplikacje.
  • Twórz testy interfejsu użytkownika do analiz źródłowych.
  • Wymagania programisty mobilnego:
  • Licencjat z informatyki lub systemów informatycznych.
  • Biegła znajomość odpowiednich języków komputerowych dla urządzeń z systemem Android i iOS.
  • Portfolio aplikacji, które stworzyłeś lub do których stworzenia  się przyczyniłeś.
  • Wielozadaniowosc.
  • Świetne zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z korzyściami
  • Przyjemne środowisko pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca na rynku międzynarodowym
  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Gdańsku. Preferowana relokacja.