kandydatów

Etat Automatyk - Programista

Firma: AP System Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5125761, z dnia 2021-07-09

AP System Sp. z o.o.

AP System jest Integratorem Systemów Sterowania. Zespół tworzy kilkunastu doświadczonych inżynierów.

Automatyk - Programista

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • projektowanie oprogramowania dla systemów sterowania i automatyki przemysłowej
  • programowanie sterowników PLC, wizualizacji HMI i SCADA, systemów DCS oraz robotów przemysłowych
  • uruchomienia systemów sterowania na obiektach

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie wyższe (kierunek Automatyka, Elektryka lub pokrewne)
  • umiejętność samodzielnej realizacji zadań oraz współpracy z zespołem projektowym
  • mile widziana znajomość środowisk RSLogix, Factory Talk, Simatic, PCS-7, Freelance 2019, robotów FANUC/ABB/KUKA
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • pakiet opieki medycznej
  • możliwość pracy przy zaawansowanych technicznie projektach
  • korzystne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-07-2021
Wyświetleń: 189