kandydatów

Etat Specjalista ds. Cudzoziemców

Firma: Probudowa.com sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Probudowa.com to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Cudzoziemców
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • kontakt z organami administracyjnymi w zakresie procedur dotyczących legalizacji pracy cudzoziemców,
  • przygotowywanie dokumentacji oraz wypełnianie wniosków w procesie zatrudniania cudzoziemców,
  • monitorowanie przebiegu postępowań,
  • obsługa dokumentów cudzoziemców,
  • przygotowanie dokumentów kadrowych (kwestionariusze, ewidencje, dokumenty rekrutacyjne),
  • wsparcie działu administracji w bieżących zadaniach.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w procesie zatrudniania cudzoziemców,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność - praca w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę przy realizacji ciekawych i różnorodnych kontraktów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego do uprawnień budowlanych,
  • benefity pracownicze (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport Plus).