kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów Branża Sanitarna (Wod-kan)

Firma: Probudowa.com sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Probudowa.com to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów Branża Sanitarna (Wod-kan)
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • realizacja zakupów i usług zgodnie z potrzebami firmy w branży sanitarnej;
  • prowadzenie zapytań ofertowych i postępowań zakupowych w zakresie materiałów i usług na budowy w zakresie infrastruktury sanitarnej;
  • współpraca z dostawcami i klientami firmy, poszukiwanie nowych dostawców, budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych, negocjacje warunków umownych;
  • dopilnowanie realizacji zamówień i dostaw materiałów zgodnych z kosztorysem, dokumentacją projektową, harmonogramem i uzgodnieniami z inwestorem;
  • sporządzanie umów oraz zamówień;
  • nadzór nad terminowością dostaw i ich zgodnością z zamówieniem/umową.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego- Inżynieria Środowiska lub pokrewne;
  • umiejętności negocjacyjnych i budowania relacji z dostawcami oraz podwykonawcami;
  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • dużej samodzielności w pracy;
  • umiejętności czytania dokumentacji budowlanej oraz znajomość branży instalacyjnej;
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie budowlanej;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • niezbędne narzędzia pracy biurowej;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • benefity pracownicze (ubezpieczenie grupowe, karta MutiSport Plus).