Etat Broker Ubezpieczeniowy / Asystent Brokera Ubezpieczeniowego

Firma: Brokerskie Biuro Ubezpieczeń RAK Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5109738, z dnia 2021-07-07

Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym świadczącym usługi w zakresie doradztwa prawno – ubezpieczeniowego na terenie całej Polski. Broker Ubezpieczeniowy – jako niezależny podmiot, reprezentuje interesy Klienta w aspekcie bezpieczeństwa prawno – ubezpieczeniowego przed Zakładami Ubezpieczeń. Dla naszych Klientów realizujemy kompleksowe programy ubezpieczeniowe zarówno majątkowe, życiowe jak i finansowe.

Broker Ubezpieczeniowy / Asystent Brokera Ubezpieczeniowego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • znajomość procedur brokerskich
  • kompleksowa obsługa klientów
  • przygotowywanie zapytań, porównań ofert i rekomendacji zgodnie z potrzebami klienta oraz wymogami ustawy o dystrybucji ubezpieczeń
  • negocjowanie umów z TU
  • doradztwo w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem
  • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji dla klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe oparte na doświadczeniu
  • dobra znajomość zagadnień ekonomicznych, finansowych i prawnych w obrocie gospodarczym
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami
  • zdany egzamin brokerski lub gotowość do zdania egzaminu
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • nienaganna prezencja i kultura osobista, umiejętność zachowania poufności
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • niepowtarzalną atmosferę i dobre warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • regularne szkolenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-07-2021
Wyświetleń: 204