kandydatów

Etat Inżynier budowy / Asystent zarządu

Firma: LOCUS sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5105334, z dnia 2021-07-07

LOCUS sp. z o.o.

Nasza Spółka zajmuje się realizacją projektów własnych budowlanych oraz obrotem nieruchomościami własnymi

Inżynier budowy / Asystent zarządu

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i organizacja budowy
  • Opracowywanie harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej
  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych
  • Kontrola kosztów prowadzonej budowy
  • Pozyskiwanie wykonawców i dostawców materiałów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy
  • Przygotowywanie obmiarów, kalkulacji, kosztorysów
  • Raportowanie do zarządu z postępu prac
  • Uczestnictwo w odbiorach budowy
  • Współpraca przy realizacji inwestycji pod kierownictwem Zarządu Spółki
  • Obsługa posiadanych przez Spółkę nieruchomości - usuwanie awarii i usterek, obsługa najmu
  • Inne obowiązki zlecone przez Zarząd Spółki

Wymagania

  • Organizacja pracy własnej
  • Wykształcenie wyższe (budowlane, sanitarne, elektryczne) lub w trakcie studiów
  • Znajomość pakietu MS Office oraz środowiska CAD
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym, niewielkim, kreatywnym zespole
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych oraz wiedzy technicznej
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer itd)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-07-2021
Wyświetleń: 164