kandydatów

Etat Pracownik Ochrony Obiektu

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Oleśnica

Pracownik Ochrony Obiektu
Miejsce pracy: Oleśnica

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu ochrony poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Skontaktuj się tel.: 601 492 467

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! lub zlecenie
  • Pracę w lokalizacji Oleśnica / tryb 12-godzinny
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród załogi
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Szacunek i zrozumienie.
Oczekujemy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – Pracownik Ochrony
  • Nastawienie na długofalową współpracę
  • Mile widziane doświadczenie w biurze przepustek/portierni
  • Umiejętność obsługi komputera
Zadania:
  • Praca na biurze przepustek/portierni
  • Obsługa posterunku BMS, pracę związaną z dozorem i kontrolą dostępów
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz ich egzekwowanie od użytkowników obiektu
  • Czuwanie nad porządkiem na obiekcie
  • Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonych
  • Raportowanie pracy