kandydatów

Etat Inżynier budowy

Firma: Nawitel miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

firma budowlana z branży inżynieryjnych robót budowlanych związanych z technologiami bezwykopowymi NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.

zatrudni na stanowisku:

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Siedziba firmy: Bielany Wrocławskie

OPIS STANOWISKA:
  • Wspomaganie pracy na budowie w brygadzie wiertniczej
  • Wsparcie pracy kierownika wiertni
  • Analiza dokumentacji technicznej i geologicznej
  • Współpraca z podwykonawcami i zleceniodawcami
  • Wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem
  • Kosztorysowanie i ofertowanie
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek wiertnictwo, budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziany techniczny)
  • Dyspozycyjność
  • Zdolności organizacyjne
  • Komunikatywność i inicjatywa w działaniu
  • Nastawienie na realizację celów
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Po opanowaniu specyfiki pracy możliwość awansu na Asystenta Kierownika Robót Wiertniczych
  • Pakiet medyczny