kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. zamówień

Firma: Dla-Przemyslu.pl miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5049600, z dnia 2021-06-30

Dla-Przemyslu.pl specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji elementów zabezpieczenia firm i budów (odbojnice stalowe, lustra przemysłowe, słupki wygrodzeniowe, progi i ograniczniki parkingowe).

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. W 2018 r., 2019 r. i 2020 r. nasza praca nagrodzona została prestiżowym tytułem dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w branży e-commerce (E-Gazele Biznesu).

Posiadamy europejski certyfikat Trusted Shops. Od 2018 r. sponsorujemy wrocławską drużynę żużlową - WTS SPARTA Wrocław.

Młodszy Specjalista ds. zamówień

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Realizacja zamówień (od potwierdzania przyjęć zleceń do zamawiania firm spedycyjnych)
  • Opracowywanie wycen dla klientów
  • Sprawdzanie dostępności produktów w magazynie w celu realizacji zamówień
  • Zamawianie produktów u producentów (wysyłka bezpośrednio do klienta lub uzupełnianie stanów magazynowych zgodnie z wytycznymi i zgodą przełożonego)
  • Podtrzymywanie relacji z klientami
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z działami firmy: magazyn, księgowość
  • Wsparcie działań marketingowych (dodatkowe zadania, które powierzone zostały przez przełożonego)

Wymagania

  • Ukończone wyższe studia
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i obsługą klienta
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, programu Subiekt GT
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
  • Samodzielność, odpowiedzialność, własna inicjatywa
  • Zaangażowanie w realizację celów firmy
  • Dokładność, sumienność
  • Terminowość, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę w godzinach 8-16, biuro mieści się przy ul. Jerzmanowskiej we Wrocławiu
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie (do wyboru)
  • Pracę z młodym zespołem w nowoczesnej przestrzeni biurowej przyjaznej zwierzętom
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, premie, nagrody za osiągnięcia