kandydatów

Etat Specjalista ds. Administracji

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Wrocław

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa Życie to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osoby do pracy  na stanowisku:

Specjalista ds. Administracji
Miejsce pracy: Wrocław
(UMOWA NA ZASTĘPSTWO - MIN. 12 MIESIĘCY)
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Bieżąca obsługa oddziału (rejestrowanie sprzedaży/produkcji; zarządzanie dokumentacją, przygotowywanie ofert)
  • Obsługa agentów współpracujących z oddziałem
  • Obsługa i wsparcie klienta
  • Codzienna współpraca z centralą w zakresie sprzedaży oraz przepływu informacji
Nasza oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo (minimum 12 miesięcy)
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość nabycia karnetu sportowego, zniżki pracownicze na nasze produkty
  • Dofinansowania do szkoleń
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia niepowtarzalnego doświadczenia przy tworzeniu oddziału w Legnicy od samego początku
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenia w pracy biurowej lub w pracy w oddziale
  • Przynajmniej średniozaawansowanej znajomości pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
  • Dokładności, staranności i rzetelności

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-06-2021
Wyświetleń: 212