kandydatów

Etat Asystent projektanta (branża zasilania elektrycznego)

Firma: Cowi Polska miejsce pracy: Wrocław

Asystent projektanta (branża zasilania elektrycznego)

Czy chciałbyś pracować w gronie wysokiej klasy specjalistów z branży zasilania elektrycznego realizujących ciekawe projekty w obszarze infrastruktury szynowej?

Profil firmy:

COWI Polska Sp. z o.o. jest firmą konsultingową działającą w obszarze inżynierii. Firma stanowi część międzynarodowej Grupy COWI (www.cowi.com) realizującej między innymi projekty elektro-energetyczne zasilania infrastruktury szynowej
w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.
Zespół Zasilania Elektroenergetycznego i Sieci Trakcyjnej w COWI Polska, wspólnie z kolegami
ze Skandynawii i Wielkiej Brytanii, projektuje zasilanie (niskie i średnie napięcie) dla infrastruktury wspomagającej, sieci i instalacje elektroenergetyczne oraz sieci trakcyjne, głównie w inwestycjach infrastrukturalnych kolejowych, realizowanych przede wszystkim w Skandynawii.
Zastosowanie nowoczesnych narzędzi projektowych, systematyczne szkolenia, dostęp do najnowszych technologii, bieżąca współpraca ze specjalistami z COWI Dania, COWI Szwecja i COWI Norwegia, zapewniają ciekawą i rozwojową pracę.

Zakres obowiązków:

Osoba na stanowisku pracy prowadzić będzie prace projektowe pod kierunkiem osoby prowadzącej, współpracując z zespołami projektowymi z COWI
w Danii, Szwecji i Norwegii w obszarze zasilania dla potrzeb nietrakcyjnych, SRK, sieci elektroenergetycznych i sieci trakcyjnych na nowych lub rewitalizowanych liniach kolejowych, stacjach
i węzłach. W zakresie obowiązków będzie przygotowywanie schematów elektrycznych, planów sytuacyjnych, modelowanie 3D tras kablowych oraz wyposażenia sieci trakcyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w specjalności elektrotechniki / energetyki / trakcji elektrycznej
  • Znajomość MS Office SC, Microstation V8i lub Autodesk AutoCAD
  • Mile widziana znajomość programów Promis.e lub Bentley Raceway and Cable Management
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju
  • Zgoda na udział w przy projektach zagranicznych i związane z nimi krótkie wyjazdy za granicę
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjne miejsce i środowisko pracy
  • udział w ciekawych projektach zagranicznych w Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Afryce i na Bliskim Wschodzie
  • możliwość poznania nowych narzędzi pracy i specjalistycznego oprogramowania
  • możliwość szkolenia w Polsce, Skandynawii i Wielkiej Brytanii
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Pakiet Multisportu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.