kandydatów

Etat Staż w Dziale Spedycji Całopojazdowej

Firma: PEKAES Sp. z o.o. miejsce pracy: Długołęka

Staż w Dziale Spedycji Całopojazdowej
Miejsce pracy: Długołęka

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:

Na stażu nauczysz się m.in.:

  • Pracy na giełdach transportowych
  • Administracji zleceń transportowych
  • Pracy w systemie SPEED
  • Profesjonalnego kontaktu z Klientami oraz Przewoźnikami
  • Organizacji transportu zgodnie z wytycznymi Klienta
  • Pozyskiwania oraz sprzedaży zleceń transportowych zgodnie z wytycznymi budżetowym

Jeśli Twoim celem zawodowym jest zostanie Spedytorem – zgłoś się do nas!!

Wymagania:

  • Jesteś absolwentem szkoły średniej lub studiów wyższych kierunków tj. logistyka/transport/spedycja
  • Posiadasz status bezrobotnego (lub jesteś skłonny zarejestrować się w PUP)
  • Chcesz rozwijać się w kierunku zawodu Spedytora
  • Jesteś osobą dynamiczną i dobrze zorganizowaną
  • Jesteś komunikatywna/y i dobrze czujesz się w pracy wymagającej częstych kontaktów telefonicznych
  • Radzisz sobie w sytuacjach stresowych, nie boisz się wyzwań
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Płatny staż organizowany we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy
  • Staż trwający od 3 do 5 miesięcy, a następnie możliwość zatrudnienia po okresie stażu na stanowisku Młodszy Spedytor Całopojazdowy
  • Rozwój kompetencji zawodowych w kierunku zawodu: Spedytor
  • Uzyskanie niezbędnego doświadczenia potrzebnego do samodzielnego wykonywania obowiązków na ww. stanowisku.
  • Opiekę wykwalifikowanego opiekuna stażu oraz pracę w zespole doświadczonych specjalistów