Etat Specjalista ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy unijnych

Firma: INVENI Sp. Zo.o.Sp.k. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 4995806, z dnia 2021-06-23

Fundacja INVELO to podmiot działający w zakresie  działań na rzecz rozwoju współpracy kulturalnej; zarządzania projektami i pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania projektów w obszarze kultury.

Jeżeli jesteś osobą aktywną, kreatywną i otwartą na ciekawe projekty oraz kontakty ze światem kultury, dołącz do nas i zbuduj swoją własną ścieżkę kariery!

Fundacja INVELO o ogólnopolskim zasięgu działania poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy unijnych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Rodzaj pracy: Pełny etat

Zakres obowiązków
  • Analiza  i ocena projektów inwestycyjnych Klientów pod kątem możliwości dofinansowania w ramach funduszy UE
  • Kreowanie wizji rozwoju działalności Klientów - wspólne budowanie projektów
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z wytycznymi konkursów (Wnioski o Dofinansowanie, Biznes Plany, Studia Wykonalności)
  • Rozliczanie projektów
  • Stały kontakt z Klientem - budowanie relacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (magisterskie) – WARUNEK KONIECZNY
  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie zarządzania/rozliczania projektami inwestycyjnymi współfinansowanymi ze środków UE - WARUNEK KONIECZNY
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Umiejętność redagowania tekstów
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Aktywne prawo jazdy

Mile widziane

  • Doświadczenie w kontakcie z klientami
  • Doświadczenie w opracowaniu Wniosków o Dofinansowanie, Studiów Wykonalności dla projektów inwestycyjnych współfinansowanych z funduszy UE

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz awansu zawodowego
  • Dużą samodzielność
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę nad ciekawymi i prestiżowymi projektami w zgranym, młodym i dynamicznym zespole